autoklíče, autozámky, otevření auta

Otevření auta bez poškození, otevíráme automobily speciálními přípravky. Vyrábíme kopie a duplikáty autoklíčů.

 

Pohotovostní otevření automobilů, včetně zabouchnuté klíče v kufru nebo zlomené klíče.

Otevřeme většinu značek jako Alfa Romeo, Audi, Austin, Bedford, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen , Corvette, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morris, Nissan, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Sunbeam, Suzuki, Talbot, Toyota, Triumph, Opel, Volkswagen, Volvo, Zástava

"AKCE " KOPIE KLÍČE ŠKODA Felície, Octávia, některé VW a Seat jen za 800 Kč. ( Do r.v. 1999. bez DPH).

 

Váš automobil otevřeme, ztracené klíče od auta vám vyrobíme, zjistíme PIN ko'd a znovu nako'dujeme nové klíče. Platí nejen v Praze, Kladně či Berouně ale celý Středočeský kraj. Plzeň, Brno.

 

Potřebujete opravit, sestavit autozámek dle vašeho klíče a máte to k nám daleko?

Nevadí, pošlete zámek s klíčem poštou. Opravíme, sestavíme a pošleme zpět na vaší adresu včetně daňového dokladu. Přidejte vaše tel. číslo. Volejte 777 320 420

Čipové autoklíče, jsou opatřeny immobilizérem  přímo v klíči (čipem). Snažší systém je tzv./pevný/ kód, novější a složitější verze /plovoucí/ (CRYPTO). Jedná se o elektronickou ochranu proti nastartování, která je dnes v základní výbavě většiny vozidel.

 

Autozámky opravíme nebo sestavíme dle vašeho klíče.

Rádi vám pomůžeme se zhotovením mechanické kopie klíče s „ pevným “ /CRYPTO/ kódem čipu, včetně funkčního nakódování prakticky na všechny značky a modely automobilů na našem trhu..

Nabízíme také možnost překódování řídící jednotky (ŘJ) vozidla (změnou stávajícího /CRYPTO/ kódu) při odcizení či ztrátě klíče, event. můžeme ověřit počet funkčních klíčů, které jsou v řídící  jednotce načteny a vymazat nežádoucí. Vše se provádí na počkání přímo v automobilu.

Ve většině případů jsme schopni pro majitele zjistit PIN nutný pro vstup do ŘJ.


Zhlédnuto: (14439)


Statistika návštěv

Pondělí 284
Úterý 260
Středa 363
Čtvrtek 247
Pátek 193
Sobota 176
Neděle 113
Návštěvy online: 1
Celkem návštev: 696704
Rekord za den: 838

Naše anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?^

Velmi dobré palec nahoru
Starší byly přehlednější
Nelíbí se mi :-(

 
Výsledky hlasování